Čerpadlo na injekční roztoky-HCP/WFI

Aplikace:
Farmaceutická čerpadla HCP/WFI jsou čerpadlo na injekční roztoky (PW), vodu pro injekce (WFI) a další produkty ve farmaceutickém průmyslu vyžadují ty nejvyšší standardy a hygienické požadavky na čerpadla a další zařízení.


Funkce

Široká řada odstředivých čerpadel HCP-WFI s hygienickým designem má skříň, která je vyrobena z nerez plechu tvarovaného zastudena, oběžné kolo, mechanickou ucpávku, víko čerpadla, lucernu a hřídel, který je spojen s hřídelem motoru. Motor v souladu s normami IEC, je chráněn krytem proti stříkající vodě z nerezové oceli s výškově nastavitelnými nožkami. Čerpadlo nese EHEDG certifikát, a je speciálně navrženo pro sanitaci CIP/SIP bez demontáže.

Design a popis

Odstředivé čerpadlo HCP-WFI je navrženo jako další vyšší hygienický a sanitární stupeň a aplikace základního modelu HCP v souladu s evropskou normou EHEDG .

Možnosti

Výtlačné hrdlo je orientované na 45º (pro bezpečnou evakuaci vzduchových bublinek, které by mohly zůstat v horní části skříně čerpadla).
Vertikální odvodňovací výstupní otvor (0 °).
Dvojitá mechanická ucpávka proplachovaná čerpanou kapalinou, s možností přidávání různých potrubních prvků, (zpětný ventil, membránový ventil apod.)
Vypouštěcí ventil s konfigurací (manuální membránový ventil, automatický membránový ventil, kryt z nerezové oceli atd.).
Hydraulické, materiálové a drsnostní certifikáty se zárukou.
Elektro-leštěný povrch.

Materiály

Povrchová úprava části přicházející do styku s produktem: Ra <0,5
Hygienická jednoduchá mechanická ucpávka: karbid wolframu / karbid křemíku podle normy EHEDG
Těsnění „O“ kroužky z EPDM, s certifikátem FDA y USP Třída VI
½ „Clamp jako výtok ze skříně
Připojení k potrubí CLAMP OD
Materiálový certifikát 3.1 (podle EN 10204)
Certifikát těsnění 2,1 (podle EN 10204)
Certifikát drsnosti.

Ke stažení

Foto galerie