Míchadlo s mechanickou ucpávkou-CXC

Aplikace:
INOXPA nabízí širokou škálu míchacích zařízení určených pro práci v uzavřených nádržích určené pro některé sterilní procesy ve farmaceutickém průmyslu. Míchadla mohou být používány v tlakovém prostředí, za atmosférického tlaku nebo ve vakuu. Mohou být také začleněny do fermentorů. Nejběžnější aplikace jsou údržba plazmy a buněčných kultur, příprava různých farmaceutických formulací.


Funkce

Tyto míchadla jsou sestaveny mimo střed nádrže, což zabraňuje otáčení míchaného produktu, a tím je bez montáže stěnových deflektorů zajištěno efektivní míchání. Mechanická ucpávka slouží jako bariéra zajištění sterility, podtlaku nebo tlaku uvnitř nádrže. Princip funkce je závislý na typu použité vrtule.

Design a popis

Tato míchadla mohou být opatřena převodovým motorem pro pomalé míchání nebo s přímým pohonem, pokud je vyžadována vyšší rychlost. Těsnící možnosti: jednoduchá mechanická ucpávka k případnému chodu nasucho, případně dvojitá mechanická ucpávka pod tlakem Vrtule je přivařena k hřídeli nebo je pevné speciální spojení s nábojem. Snadné čištění CIP / SIP.

Možnosti

Těsnění: různé materiály.
Mechanické ucpávky: různé materiály a konfigurace.
Nerez plášť motoru.
Různé úrovně ochran motoru.

Materiály

Části v kontaktu s produktem: AISI 316L
Konzola : GG-15
Těsnění: EPDM podle FDA 177.2600
Mechanická ucpávka: C / SiC / EPDM
Povrchová úprava: drsnost Ra ≤ 0,5 um.

Ke stažení

Foto galerie