Potravinářské čerpadla SLRT

Aplikace:
Hygienické rotační potravinářské čerpadla jsou konstruovaná pro přečerpávání potravin a veterinárních produktů z cisteren kamionů, a můžou být poháněný hydraulickým motorem.

Nerezové čerpadla SLRT se vyznačují kompaktní konstrukcí, sníženou hmotností a výměnnému připojení k usnadnění jeho připojení k nákladnímu automobilu.

SLRT potravinářské čerpadlo je určeno k čerpání kapalných produktů s / nebo bez jemných pevných částic, které vyžadují jemné čerpání bez poškození produktu.


Funkce

Rotační objemové čerpadlo SLRT je osazeno dvěma rotory, každý se dvěma lobuly , které se synchronně otáčí bez vzájemného dotyku jak mezi sebou, tak i mezi lobuly a tělesem čerpadla a vytváří prostory postupně naplňované čerpanou kapalinou do výtlačného hrdla a vytváří nepřetržitý proud čerpané kapaliny.

Design a popis

Skříň čerpadla a lobuly jsou vyrobeny z nerezové oceli. Konstrukce upevnění lobulů je hygienické.. Hřídel je dutá s drážkami SAE 6B 1. Čerpadlo je dodáváno s vlastní sanitární mechanickou ucpávkou. Čerpadlo se vyznačuje snadnou čistitelností a snadnou údržbou. Připojení k potrubí DIN 11851.

Možnosti

Mechanická ucpávka: SiC / SiC nebo TungC / SiC.
Ucpávka: PTFE.
Těsnění:. FPM
Pojistný ventil na předním krytu nebo externí bypass.
Bare hřídel pro elektrický pohon.
Vertikální provedení
Připojení: CLAMP, SMS, RJT, atd.
Vyhřívací plášť.

Materiály

Části v kontaktu s produktem AISI 316L
Ložiskové těleso GG 25
Podstavec AISI 304
Těsnění EPDM
Mechanická ucpávka:
Rotační část SiC
Stacionární část C
Těsnění EPDM
Vnitřní povrchová úprava drsnost Ra <0,8 um
Vnější povrchová úprava Mat

Ke stažení

Video

  • Rotační objemové čerpadlo SLR
    • Rotační objemové čerpadlo SLR

    • Přehrát video