Čerpadlo na mléko-PROLAC HCP

Aplikace:
Vysoko hygienické čerpadlo PROLAC HCP je vhodné pro aplikace, které vyžadují vysokou úroveň hygieny, šetrné zacházení s výrobkem a odolnost proti chemikáliím. Tato čerpadla jsou vhodná zejména jako hlavní procesní čerpadla farmaceutickém a kosmetickém průmyslu. Odstředivé čerpadlo má certifikát EHEDG , a je speciálně navržen pro CIP / SIP bez demontáže, snáší teploty do 120°C (resp. 140° C).


Princip fungování

PROLAC HCP je řada odstředivých čerpadel s hygienickým designem, kompaktní a s vysokou účinností. Jsou vyrobena z nerezové oceli, přesně odlité oběžné kolo, mechanická ucpávka, víko čerpadla, lucerna a hřídel, který je spojen s hřídelí motoru. Motor je v souladu s normami IEC. Proti stříkající vodě je opatřeno krytem z nerezového plechu. Nevyžaduje základovou desku. Má stavitelné nožky pro výškovou regulaci. Odstředivé čerpadlo má certifikát EHEDG , a je speciálně navržen pro CIP / SIP bez demontáže, snáší teploty do 120°C (resp. 140° C).

Design a popis

PROLAC HCP odstředivé čerpadlo má jednoduchou mechanickou ucpávkou hydraulicky vyváženou a má hygienický design. Standardně je stacionární část uhlík a otočná část je z karbidu křemíku, těsnění EPDM. V případě potřeby, obě části mechanické ucpávky mohou být z karbidu křemíku, a těsnění FPM. K dispozici je také dvojitá mechanická ucpávka vyrobená ze dvou stejných dílů, což usnadňuje jeho rychlou výměnu.

Možnosti

Čerpadlo je drenážovatelné.
Čerpadlo je vyhřívatelné
Různé typy připojení k potrubí.
SiC / SiC mechanické ucpávky.
Dvojitá mechanická ucpávka.
FPM těsnění.
Motor pro jiné napětí, frekvence a třídu ochrany.
Motor do prostředí s nebezpečím výbuchu, nebo se zvýšenou úrovní bezpečnosti.

Materiály

Díly v kontaktu s produktem: AISI 316L (1.4404)
Ostatní ocelové části: AISI 304 (1.4301)
Těsnění ve styku s produktem: EPDM
Mechanická ucpávka: Rotační část: karbid křemíku (SiC) Stacionární část: Uhlík (C) Těsnění: EPDM Povrchová úprava: Externí: mat Interní: zrcadlový lesk drsnost Ra ≤ 0,8µm Připojení: DIN 11851 (standard) ,aseptická příruba DIN 11864, CLAMP, SMS (jiné připojení k dispozici na vyžádání).

Ke stažení

Foto/Video

 

Foto galerie

 

 


 

Video

 

  • Odstředivé čerpadlo PROLAC HCP
    • Odstředivé čerpadlo PROLAC HCP

    • Přehrát video